Technické překlady

Zvláštní kategorií v rámci portfolia našich služeb jsou technické překlady. Víme, že překlad technického textu vyžaduje zvláštní pečlivost, důraz na přesnost vyjádření i terminologickou konzistentnost. Technické překlady proto zpracováváme vždy s využitím profesionálních informačních pramenů, špičkových slovníků, univerzitních databází a zejména ve spolupráci se zkušenými překladateli a kvalifikovanými odborníky.

Technické překlady – rozsah překladů

Máme hojné zkušenosti s technickými překlady v různých jazykových kombinacích a orientujeme se zejména na strojírenství, stavebnictví, potravinářství, automobilový průmysl, elektroniku a elektrotechniku, zahradní techniku, medicínu a farmacii, tiskařský průmysl, radarovou techniku, patentní přihlášky, užitné vzory, manuály a jiné návody, řízení kvality, BOZP a životního prostředí, nakládání s odpady a mnohé další.

Techniské překlady – cenová kalkuulace

U technických překladů záleží více než kdekoli jinde na zachovávání konzistentní slovní zásoby. Právě proto vždy používáme nejmodernější CAT nástroje a internetové informační překladové zdroje. Vedle standardní kontroly překladatelem pro Vás na přání zajistíme také stylistickou a gramatickou korekturu rodilým mluvčím. Naše patnáctileté zkušenosti s technickými překlady Vás přesvědčí, že Vaše zakázky zpracujeme ve vysoké kvalitě, krátkém termínu a přitom za výhodných cenových podmínek. Rádi pro Vás zdarma připravíme nezávaznou cenovou kalkulaci.

 
Aktuality - AKCE

11.12.2015

Překlady z angličtiny a němčiny do češtiny či naopak od 1,25 Kč za slovo zdrojového textu.

více informací ::>>

 
Odběr aktualit
 
 

Copyright 2012 - BONTEXT
www.bontext.cz