Překlady z němčiny

Poskytujeme odborné překlady do češtiny i ostatních jazyků v rámci našeho jazykového portfolia. S využitím široké podpory zkušených odborníků a kvalifikovaných rodilých mluvčích tak nabízíme vysokou kvalitu i v relativně krátkých termínech pro vyhotovení Vašich překladů z němčiny. Díky nejmodernějším softwarovým a internetovým nástrojům dosahujeme skvělé konzistentnosti terminologie a vysoké kvality překladů.

Profesionální překlady z němčiny

Naši překladatelé jsou profesionálové s bohatými zkušenostmi v oboru technických, právních a ekonomických textů. V oblasti překladů z němčiny se orientujeme zejména na obory strojírenství, stavebnictví, potravinářství, automobilový průmysl, zahradní technika, elektronika a elektrotechnika, medicína a farmacie, tiskařský průmysl, radarová technika, dále smlouvy, patentní přihlášky, užitné vzory, granty a dotace, návody k obsluze, řízení kvality, BOZP a životního prostředí, nakládání s odpady a mnohé další.

Cenová nabídka pro překlady z němčiny

Překlady pro Vás s maximální péčí zpracovávají vysokoškolsky vzdělaní překladatelé, rodilí mluvčí s odbornou kvalifikací a konzultanti z rozličných oborů. Každý překlad prochází kontrolou překladatele a na požádání i korekturou rodilým mluvčím. Rádi Vás přesvědčíme o tom, že pro Vás umíme vypracovat překlady kvalitně, rychle a přitom za dostupnou cenu. Rádi pro Vás zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku pro Váš projekt.

 
Aktuality - AKCE

11.12.2015

Překlady z angličtiny a němčiny do češtiny či naopak od 1,25 Kč za slovo zdrojového textu.

více informací ::>>

 
Odběr aktualit
 
 

Copyright 2012 - BONTEXT
www.bontext.cz