Překlady z angličtiny

Poskytujeme komplexní překlady anglických textů do češtiny i do jiných jazyků z našeho portfolia. Ve vysoké kvalitě a krátkých termínech zpracováváme překlady s podporou rodilých mluvčí. Využíváme nejmodernější softwarové a internetové nástroje pro zachování konzistentní terminologie.

Překlady z angličtiny – typy překladů

V našem týmu pracují kvalifikovaní překladatelé s dlouholetými zkušenostmi s technickými, právními a ekonomickými texty. Provádíme překlady zejména v těchto oblastech: strojírenství, stavebnictví, potravinářství, automobilový průmysl, zahradní technika, elektronika a elektrotechnika, medicína a farmacie, tiskařský průmysl, radarová technika, dále smlouvy, patentní přihlášky, užitné vzory, granty a dotace, návody k obsluze, řízení kvality, BOZP a životního prostředí, nakládání s odpady a mnoho jiných.

Profesionální překlady z angličtiny

Překladům z angličtiny věnujeme maximální péči a spolupracujeme na nich s profesionály z řad vysokoškolsky vzdělaných překladatelů, rodilých mluvčí s odpovídající profesní kvalifikací a dalších odborníků v příslušných oborech. Všechny překlady procházejí kontrolou překladatele a na požádání i korekturou rodilého mluvčího. Potřebujete-li kvalitní, rychlé a přitom cenově dostupné překlady, neváhejte nás kontaktovat s žádostí o nezávaznou cenovou nabídku pro Váš projekt.

 
Aktuality - AKCE

11.12.2015

Překlady z angličtiny a němčiny do češtiny či naopak od 1,25 Kč za slovo zdrojového textu.

více informací ::>>

 
Odběr aktualit
 
 

Copyright 2012 - BONTEXT
www.bontext.cz