Překlady do němčiny

Pokud potřebujete vysoce kvalitní odborné překlady, ať již z češtiny či jiného jazyka v našem portfoliu, jste u nás na dobré adrese. Ani krátké dodací termíny překladů do němčiny u nás nejsou na štíru s kvalitou. Spoléháme na zkušené překladatele, kvalifikované rodilé mluvčí a na nejmodernější softwarové a internetové nástroje.

Překlady do němčiny – rozsah

Vaše překlady u nás zpracovávají překladatelé s dlouholetými zkušenostmi s technickými, právními a ekonomickými texty. V překladech do němčiny se orientujeme zejména na tyto oblasti: strojírenství, stavebnictví, potravinářství, automobilový průmysl, zahradní technika, elektronika a elektrotechnika, medicína a farmacie, tiskařský průmysl, radarová technika, dále smlouvy, patentní přihlášky, užitné vzory, granty a dotace, návody k obsluze, řízení kvality, BOZP a životního prostředí, nakládání s odpady a mnoho dalších.

Cenově přístupné překlady do němčiny

Vaše překlady jsou u nás v té nejlepší péči. Vysokoškolsky vzdělaní a zkušení překladatelé, kvalifikovaní rodilí mluvčí a externí konzultanti v různých oborech jsou pro Vás zárukou té nejlepší kvality překladu. Každou zakázku podrobujeme kontrole překladatele a na požádání provádí naši rodilí mluvčí zvláštní korekturu. Pokud hledáte kvalitní, rychlé a přitom cenově přístupné překlady, jste u agentury Bontext na té nejlepší adrese. Rádi pro Vás zdarma připravíme zcela nezávaznou cenovou nabídku.

 
Aktuality - AKCE

11.12.2015

Překlady z angličtiny a němčiny do češtiny či naopak od 1,25 Kč za slovo zdrojového textu.

více informací ::>>

 
Odběr aktualit
 
 

Copyright 2012 - BONTEXT
www.bontext.cz