Překlady do angličtiny

V týmu agentury Bontext poskytujeme vysoce kvalitní překlady, a to jak z češtiny i z jiných jazyků našeho portfolia. Překlady provádíme na vysoké kvalitativní úrovni a využíváme podpory kvalifikovaných odborníků a rodilých mluvčí. Na požádání poskytujeme korekturu gramatické správnosti a stylistiky, kterou provádí vždy kvalifikovaní rodilí mluvčí. V zájmu optimální konzistentnosti terminologie pak používáme pokročilé softwarové a internetové nástroje.

Překlady do angličtiny – rozsah překladů

Naši překladatelé jsou vysokoškolsky vzdělaní odborníci s dlouholetými zkušenostmi s technickými, právními a ekonomickými překlady. V oboru překladů do angličtiny se specializujeme zejména na následující oblasti: strojírenství, stavebnictví, potravinářství, automobilový průmysl, zahradní technika, elektronika a elektrotechnika, medicína a farmacie, tiskařský průmysl, radarová technika, dále smlouvy, patentní přihlášky, užitné vzory, granty a dotace, návody k obsluze, řízení kvality, BOZP a životního prostředí, nakládání s odpady a mnoho dalších.

Překlady do angličtiny – zkušený tým

Všechny překlady procházejí kontrolou překladatele a na požádání i korekturou rodilého mluvčího. Na Vaší straně tedy stojí perfektní technické zázemí, tým kvalifikovaných a zkušených profesionálů, důraz na pečlivost a schopnost zvládnout velké objemy práce v relativně krátké době. Potřebujete-li kvalitní, rychlé a přitom cenově dostupné překlady, vyžádejte si od nás nezávaznou cenovou nabídku pro Váš projekt.

 
Aktuality - AKCE

11.12.2015

Překlady z angličtiny a němčiny do češtiny či naopak od 1,25 Kč za slovo zdrojového textu.

více informací ::>>

 
Odběr aktualit
 
 

Copyright 2012 - BONTEXT
www.bontext.cz